Tagi

Niniejszy wpis jest kopią wpisu z 8studs z dnia 2012-04-04.

Kolejny „rzut oka” na serię, na która najbardziej wyczekuję, czyli Monster Fighters! Tym razem tekstowo, oto krótkie opisy samej serii i poszczególnych zestawów, znalezione na stronach BBCW Distributors, w tłumaczeniu nieocenionej Sorrow, za co bardzo jej dziękuję!

LEGO Monster Fighters logo beta

Monster Fighters

W serii Lego Monster Fighters znajdziecie klasyczne potwory i nowych, nieustraszonych bohaterów. Zbierzcie jak najszybciej wszystkie kamienie księżycowe, zanim Potwory je wykorzystają i sprawią, że słońce zgaśnie, a świat na zawsze pogrąży się w grobowych ciemnościach!

9461 The Swamp Creature

Frank Rock przemierza motorówką moczary w poszukiwaniu kamienia księżycowego ukrytego przez stwora z bagien. Jeżeli kamień dostanie się w ręce imperium zła, zgaśnie słońce, a na świecie na zawsze zapanują egipskie ciemności. Tylko czy Frank Rock zdoła przechytrzyć swego oślizłego przeciwnika?

9462 The Mummy

Śmigłowiec pilotowany przez Anne Lee goni mumię uciekającą upiornym powozem. Jeśli mumia dotrze do złego wampira i przekażę mu kamień księżycowy, świat na zawsze pogrąży się w całkowitych ciemnościach. Nie można do tego dopuścić!

9463 The Werewolf

Major Quinton Steele spostrzegł pod drzewem kamień księżycowy należący do Wilkołaka. Nie wie jednak, że to zasadzka – gdy tylko wysiądzie z automobilu, ukryty na drzewie Wilkołak rzuci się na niego! Czy wielka rusznica okaże się skuteczną bronią w walce z Wilkołakiem? Czy major zdoła uciec z kamieniem?

9464 The Vampire Hearse

Wampir i jego wierny zombie uciekają czarnym karawanem. Czy nasz bohater, doktor Rodney Rathbone dogoni ich na motocyklu i przechwyci kamień księżycowy? A może wampir zaatakuje doktora strzałem z wyrzutni trumien?

9466 The Mad Professor and His Monster

Doktor Rodney Rahbone i major Quinton Steel trafili do złowieszczego laboratorium szalonego profesora. Nasi śmiałkowie już, już mają sięgnąć po kamień księżycowy, gdy nagle ożywa monstrum stworzone przez profesora. Czy bohaterom uda się uciec z laboratorium, czy może przez resztę życia będą gnić w lochach?

9467 The Ghost Train

W siną dal mknie Pociąg Duchów, koniecznie trzeba go zatrzymać! W pościg za nim ruszyli Frank Rock i Anne Lee w swoim zwinnym samolocie wyposażonym w duchowsysacz, ale żeby przechwycić kamień księżycowy, potrzebują jeszcze Twojej pomocy. Duchy łatwo się nie poddadzą, tylko czekają, aby pojmać naszych bohaterów i wsadzić ich do klatki!

9468 Vampire Castle

Nadeszła pora rozstrzygającego starcia ze złym wampirem. Wampir zdobył wszystkie sześć kamieni księżycowych i lada moment sprawi, że świat pogrąży się w ciemnościach, a władzę nad nim obejmą potwory. Nasi bohaterowie, doktor Rodney Rathbone i Jack McHammer, muszą wedrzeć się do zamku, ominąć pułapki i rozbroić machinę zasilaną kamieniami księżycowymi. Czy im się to uda? A może wampirzyca i człekokształtne nietoperze schwytają ich i wtrącą do lochów?

Źródło opisów: bbcw, przedpremierowe zdjęcia zestawów możecie przypomnieć sobie w notce Monster Fighters: przegląd zestawów (2).

Reklama