Tagi

Niniejszy wpis jest kopią wpisu z 8studs z dnia 2012-04-01.

W serii Monster Fighters łowcy potworów zostali zepchnięci na nieco dalszy plan przez świetny klimat, ciekawe konstrukcje oraz przerażające potwory. Jednak i bohaterom warto się przyjrzeć, choćby z tego powodu, że są całkiem sporymi oryginałami. A do tego zalatują steampunkiem!

Monster Fighters: przegląd bohaterów

Doctor Rodney Rathebone (Rodney Rathbone)
zestawy: 9464 The Vampire Hearse, 9466 The Mad Professor and His Monster, 9468 Vampire Castle

Monster Fighters Dr. Rodney Rathbone

Lider łowców potworów, mistrz w posługiwaniu się bronią wszelaką, wielki podróżnik i łowca skarbów. Wyróżnia go nienaganny strój, melonik, kunsztownie przystrzyżony wąsik oraz mechaniczna noga (!).

Ann Lee
zestawy: 9462 The Mummy, 9467 The Ghost Train

Monster Fighters Ann Lee

Jedyna kobieta wśród łowców, mistrzyni w posługiwaniu się kuszą, bełt trzyma nawet wpięty w rude włosy. Rzucającym się w oczy elementem jej stroju jest klasyczny, czerwony-czarny gorset.

Frank Rock
zestawy: 9461 The Swamp Creature, 9467 The Ghost Train

Monster Fighters Frank Rock

Nosi swoje przeciwsłoneczne okulary nawet w nocy, ubrany jest w zmięty podkoszulek i niedbale zarzuconą kurtkę. Jego niechlujstwo dorównuje jedynie jego brawurze.

Major Quinton Steele
zestawy: 9463 The Werewolf, 9466 The Mad Professor and His Monster

Monster Fighters Major Quentin Steele

Wielki myśliwy który potrafi sprostać każdej kreaturze stąpającej po ziemi. Czy poradzi sobie z potworami nie z tego świata? Ubrany jest w strój charakterystyczny dla myśliwego, przyozdobiony wieloma trofeami. Ma jedno mechaniczne (?) oko.

Jack McHammer
zestawy: 9468 Vampire Castle

Monster Fighters Jack MacHammer (McHammer)

Najbardziej krzepki z gromadki bohaterów, w stroju drwala, jednak jego ulubionym narzędziem nie jest siekiera a potężny młot. Posiada mechaniczne prawe ramię.

Wszystkie powyższe informacje proszę traktować jako plotki, zdjęcia pochodzą z targów i mogą nie przedstawiać finalnych produktów.

Reklama